Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

30 geriausių restoranų

Leider ist der Eintrag nur auf Litauisch, Englisch, Polnisch, Französisch und Russisch verfügbar. Der Inhalt wird in der Standard-Sprache dieser Website angezeigt. Sie können einen Link anklicken, um zu einer anderen verfügbaren Sprache zu wechseln.

Džiaugsmas

Kaip išsirinkti vietą ypatingai vakarienei, kai restoranų Vilniuje tokia gausybė? Kad išskirtinių skonių paieškos baigtųsi susižavėjimu, pirma verta peržiūrėti naująjį 30 geriausių Lietuvos restoranų sąrašą. Juk net 19 iš šių restoranų – Vilniuje.

Trečius metus renkami geriausi restoranai Lietuvoje pasižymi išskirtinumu – ekspertai vertina jų meniu, savitumą, patiekimą, aptarnavimą ir daugybę kitų svarbių detalių. Tad lankantis viename iš sąraše esančių restoranų visada laukia ypatinga kokybė.

Netradicinė, tačiau labai lietuviška virtuvė laukia šefo Martyno Praškevičiaus restorane „Džiaugsmas“, pelniusiame geriausio 2018 metų restorano vardą. Čia maistas ruošiamas tik iš vietos produktų, restorane vytinama ir rūkoma mėsa, marinuojamos daržovės, o visas dėmesys skiriamas autentiškiems skoniams, tad aplinka neblaškys. Pažįstami produktai leis atsipalaiduoti, dalytis maistą su draugais bus paprasta, o valgyti rankomis gali net paskatinti. Sezoninis meniu visada palieka vietos staigmenai, net jei jau esate buvę restorane anksčiau.

Dar vienas sezoninis meniu laukia restorane „Sweet Root“, pelniusiame garbingą trečiąją vietą geriausiųjų sąraše. Čia taip pat didžiausias dėmesys skiriamas vietos produktams, tačiau virtuvė – tikrai netradicinė. Restorano patiekalai – tarsi vieno kąsnio istorijos. Degustacinė vakarienė ne tik supažindina su naujais skoniais, bet ir papasakoja apie vietos produktus ir jų kilmę. Čia lėkštėje sutiksite ne tik ūkininkų produktų, bet ir įvairiausių neįprastų miško gėrybių.

Visą 30 geriausių Lietuvos restoranų sąrašą rasite čia. Išsirinkite pagal nuotaiką: ypatingi skoniai, moderni virtuvė, mėsos ar žuvies specializacija, lietuviška ar pasaulio virtuvė, prabangūs interjerai ar neįpareigojanti aplinka, bet svarbiausia – visuose restoranuose maistas tiesiog tirps burnoje.

Išsirinkę nepamirškite rezervuoti staliuko, ypatingas maistas ir vieta geriausiųjų sąraše dažnai reiškia, kad staliuko gali tekti palaukti.

Sweet-root-lekstes_lifestyle