Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Vilniaus oro uosto pakilimo tako rekonstrukcija

Vilniaus oro uosto rekonstrukcija 2017

Šią vasarą, nuo liepos mėn. 14 d. (00:00 val.) iki rugpjūčio mėn. 17 d. (23:59 val.), Vilniaus Oro Uostas (VNO) bus uždarytas dėl pakilimo tako rekonstrukcijos darbų. Per šį laikotarpį dauguma oro linijų savo skrydžius į Vilnių nukreips į Kauno Oro Uostą (KUN), kuris yra tik valanda kelio nuo Vilniaus miesto centro, todėl visi, planuojantys skrydžius į ar iš Vilniaus, galės jį pasiekti per Kauną.

SUSISIEKIMAS SU VILNIUMI, KOL UŽDARYTAS VILNIAUS ORO UOSTAS

Kol bus uždarytas Vilniaus Oro Uostas (liepos mėn. 14 d., 00:00 – rugpjūčio mėn. 17 d., 23:59), dauguma reguliarių skrydžių į šį oro uostą bus nukreipti į Kauno Oro Uostą, kurį galima lengvai pasiekti iš Vilniaus tik per valandą laiko. Todėl, jei planuojate skrydžius į ar iš Vilniaus šiuo laikotarpiu, skrydžių paieškos sistemose ar avialinijų puslapiuose vietoje Vilniaus kaip išvykimo ar atvykimo taško turėtumėte nurodyti Kauną. Kol skrydžiai bus nukreipti, bus užtikrintas patogus susisiekimas autobusu tarp Kauno oro uosto ir Vilniaus miesto. Naujausius viešojo transporto tvarkaraščius ir visą su tarpmiestiniu susisiekimu susijusią informaciją galite rasti Turizmo Informacijos Centre, įsikūrusiame Kauno oro uoste.

SUSISIEKIMAS TARP KAUNO ORO UOSTO IR VILNIAUS

Automobiliu

Iš Kauno Oro Uosto Vilnių galima patogiai ir greitai pasiekti A1 autostrada, kelionė trunka tik apie vieną valandą. Jei planuojate Kauno Oro Uoste išsinuomoti automobilį, rasti visas ten veikiančias automobilių nuomos bendroves galite čia.

Greituoju autobusu

Ollex greitieji (express) autobusai važiuoja tarp Kauno Oro Uosto ir Vilniaus kelis kartus per dieną. Autobusų tvarkaraščius galite rasti ir bilietus įsigyti internetu. Bilietas į vieną pusę kainuoja €10, kelionė trunka apie 1val. 30 min.

Autobusu

Taip pat galite pasirinkti į Vilnių vykti iš Kauno centrinės autobusų stoties. Autobusai iš Kauno į Vilnių išvyksta kas 15–20 min. dienos metu, kiek rečiau – anksti ryte ir vėlai vakare. Autobusų tvarkaraščius galite rasti ir bilietus įsigyti internetu čia . Autobuso bilietas į vieną pusę kainuoja nuo €5.70, trumpiausia kelionė (tiesiogiai iš Kauno į Vilnių) trunka 1val. 35 min.
Kauno centrinę autobusų stotį iš Kauno Oro Uosto galima pasiekti viešuoju Kauno transportu, autobusu Nr. 29. Autobuso stotelę rasite sekdami nuorodas iš oro uosto. Autobuso bilietą galima įsigyti iš vairuotojo autobuse, jo kaina – €0.80. Autobuso tvarkaraštį galite rasti internete.  Kelionė iš Kauno Oro Uosto iki Kauno centrinės autobusų stoties trunka apie 50 min.

Traukiniu

Vilnių iš Kauno taip pat galite pasiekti greituoju traukiniu. Traukiniai išvyksta kas 30 min. dienos piko metu bei kas 2 val. ne piko valandomis. Trumpiausia kelionė (greituoju traukiniu) trunka tik 1 val. 6 min., bilietų kainos – nuo €4 iki €6 (kaina priklauso nuo kelionės laiko bei bilieto klasės). Traukinių tvarkaraščius galima rasti ir bilietus įsigyti internetu.

Kauno traukinių stotį iš Kauno oro uosto galite pasiekti Kauno viešuoju transportu, autobusu nr. 29. Autobuso bilietą galima įsigyti iš vairuotojo autobuse, bilieto kaina – €0.80. Kelionė trunka apie 50 min. Autobuso išvykimo tvarkaraštis skelbiamas internete.

Detalesnė informacija apie Vilniaus Oro Uosto pakilimo tako rekonstrukciją pateikiama jų interneto svetainėje čia.

Jei turite papildomų klausimų dėl susisiekimo tarp Kauno Oro Uosto ir Vilniaus, galite kreiptis į mus el. paštu tic@vilnius.lt ar telefonu +370 5 262 9660.

IMPORTANT!

PLANNING TO FLY TO VILNIUS THIS JULY-AUGUST?