Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Lėktuvu

Tarptautinis Vilniaus oro uostas

Į Vilnių galite atvykti tiesioginiais skrydžiais iš įvairių Europos šalių. Informaciją apie skrydžių tvarkaraščius rasite interneto puslapiuose www.vno.lt ir www.vilnius-airport.lt. Tarptautinį Vilniaus oro uostą nuo centro teskiria 7 km arba 15 min. kelio automobiliu.

Atvykę į oro uostą galite išsinuomoti automobilį, išsikeisti valiutą. Oro uoste yra kelionių, krovinių vežimo ir skubių siuntų vežimo oru agentūros, oro linijų kompanijos, yra nemokama bevielio interneto prieiga. Smulkesnės informacijos apie oro uoste teikiamas paslaugas galite rasti interneto svetainėje www.vilnius-airport.lt.

KAIP IŠ TARPTAUTINIO ORO UOSTO NUVYKTI Į MIESTO CENTRĄ IR ATGAL:

Autobusu

Įlipus į viešąjį transportą, vienkartinį transporto bilietą galima nusipirkti iš vairuotojo, jo kaina be nuolaidų €1. Bilietas galioja iki galinės maršruto stotelės.  Jei Vilniuje planuojate praleisti daugiau laiko, patartina nusipirkti Vilniečio kortelę –elektroninį bilietą – važiuoti bus pigiau ir paprasčiau. Kortelę, kurios kaina €1,5, taip p at galite įsigyti ir Tarptautiniame Vilniaus oro uoste esančiame Lietuvos spaudos kioske. Vilniečio kortelę iškart galite papildyti norimu bilietu –įlipę į transporto priemonę, kortele palieskite geltonąjį komposterį ir aktyvintas bilietas pradės galioti.

Traukiniu. Atstumas nuo oro uosto iki Vilniaus geležinkelio stoties yra apie 5 km, todėl kelionė trunka iki 8 minučių. Traukiniai kursuoja vidutiniškai kas 40 min. Tvarkaraštį galima rasti tinklalapyje www.litrail.lt. Bilietus galite įsigyti traukinyje arba Vilniaus geležinkelio stoties kasose.

Taksi. Šalia oro uosto yra taksi stovėjimo aikštelė. Taksi galite iškviesti ir telefonu arba Vilniaus turizmo informacijos centre (Oro uosto Atvykimo salėje). Informacija ir užsakymas www.etaksi.lt.

Jeigu įtariate, kad nustatyta Jūsų vykimo su taksi kaina yra per didelė, paprašykite taksi vairuotojo išduoti kvitą su įrašu apie maršrutą, kainą, pasižymėkite taksi automobilio numerį ir kreipkitės el. p.: vytaute.mazeikiene@vilnius.lt ir rima.peckiene@vilnius.lt

IMPORTANT!

PLANNING TO FLY TO VILNIUS THIS JULY-AUGUST?