Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Ekskursijos su Segway

+370 612 34444
Vilniaus g. 45

10.00 – 19.00

Ekskursijos su Segway

Elektroninis dviratis (segway) – patraukli transporto priemonė, norintiems nukeliauti ne vieną kilometrą vingiuotais takeliais, parkais, senamiesčio grindiniu. Vairuoti elektroninį dviratį gali išmokti kiekvienas. Išklausę instruktoriaus nurodymus ir kelias minutėles pabandę, drąsiai judėsite savarankiškai.

Ekskursijos su gidu ant Segway:

“Vilniaus senamiestis”

Šios ekskursijos metu aplankysime žymiausias Vilniaus miesto senamiesčio vietas, tai – miesto rotušė, Aušros Vartai, Šv. Onos bažnyčia, Arkikatedros bazilika ir Žemutinė pilis, Prezidentūros rūmai, Vilniaus universitetas ir kiti senamiestyje esantys objektai. Ekskursija trunka 1,5 valandos. Išvykstama iš Super SEGWAY salono Vilniaus g. 45, Vilniuje.

“Vilniaus senamiestis ir linksmieji Neries vingiai”

Ši ekskursija sudaryta iš kultūrinės informacinės ir pramoginės dalies. Aplankysime objektus iš “Vilniaus senamiesčio” ekskursijos, po to Lukiškių aikštę, Znamenskaja (Žvėryno) cerkvę. Tuomet nerūpestingai grįšime dešiniuoju Neries krantu, užvažiuosime į Trijų kryžių kalną ir papramogausime Katedros aikštėje. Ekskursija trunka 3 valandas. Išvykstama ir grįžtama iš Super SEGWAY salono Vilniaus g. 45, Vilniuje.

Maršrutų žemėlapis

Ekskursijos vyksta ištisus metus, laiką prašome rezervuoti iš anksto.