Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Silva rerum

Vilnius K. Sabaliauskaitės romane „Silva rerum“

Skaitytojų širdis pavergęs istorinis romanas „Silva rerum“ persikelia į Vilniaus gatves – nuo šiol didžiulio populiarumo Lietuvoje sulaukusio romano pasakojimai atgis gido lūpomis. Išskirtinę teisę organizuoti ekskursijas pagal Kristinos Sabaliauskaitės romaną „Silva rerum“ gavo Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras.

Ekskursija didžiulio populiarumo sulaukusio Kristinos Sabaliauskaitės romano „Silva rerum” takais po XVII a. Vilnių. Kaip gyveno miestas 1655-1667 metais, kurie miestiečiai, meno ir architektūros kūriniai įkvėpė romano siužetą, kodėl autorė Birontą apgyvendino būtent Stiklių gatvėje, kas buvo jo studentiškos gaujos prototipai, kodėl miesto prostitutės gyveno vos už kelių žingsnių nuo Katedros ir kaip įveikti Vilniaus baziliską – visa tai sužinosite 2 valandų trukmės ekskursijoje po Vilniaus senamiestį, autentišką miesto istoriją atskleidžiančioje per literatūros kūrinį ir jo herojus.

Ekskursiją veda profesionalūs gidai pagal romano autorės, menotyrininkės Kristinos Sabaliauskaitės parengtą maršrutą.

EKSKURSIJŲ UŽSAKYMAS

Vilniečiai ir miesto svečiai gali užsisakyti ekskursijas draugų, bendradarbių grupėms.
Trukmė — 2 val. pėsčiomis
Kaina – 87 Eur
Dalyvių skaičius — iki 25 asmenų
Kalba — lietuvių

Informacija ir užsakymas darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.
Tel. +370 5 253 2115, el. paštas tours@vilnius.lt.

Užsakymo forma