Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Silva rerum III

Vilnius K. Sabaliauskaitės romane „Silva rerum III“

Nuo 2014 m. rengiamos ekskursijos pagal trečiąjį Kristinos Sabaliauskaitės romaną „Silva rerum“.

Kaip pasakoja Kristina Sabaliauskaitė, „nuo ankstesniųjų ekskursijų šioji esmiškai skiriasi tuo, jog nebereikės kaip anksčiau „įjungti vaizduotę“ – daugybė XVIII a. vidurio objektų yra išlikę ir juos išvysime it patys būtume romano „Silva rerum III“ herojai. Šįkart keliausime po nežinomą Radvilų Vilnių ir po „Vilniaus baroko mokyklos“ šedevrus (būtent tuo pavadinimu žinoma mūsiškė Rokoko architektūra). Jei austrai turi Wolfgangą Amadėjų Mozartą muzikoje, mes turime Johaną Kristupą Glaubitzą architektūroje. Apie šį Rokoko virtuozą nemažai sužinosime ekskursijos metu, išgirsime ne vieną plačiajai visuomenei nežinomą paslaptį ir legendą, tačiau maloniausia, kad šį maršrutą galima pavadinti „nacionalinio pasididžiavimo pasivaikščiojimu“ – tai bus kelionė po architektūros ir dailės kūrinius, kuriais Vilnius ir Lietuva žinomi pasaulio meno istorijoje.“

Išskirtinę teisę organizuoti ekskursijas „Silva rerum“ tema turi Vilniaus turizmo informacijos centras. Ekskursijas veda gidai pagal specialiai autorės paruoštą maršrutą ir scenarijų.

Penki TV parengtas reportažas apie ekskursijas

EKSKURSIJŲ UŽSAKYMAS

Vilniečiai ir miesto svečiai gali užsisakyti ekskursijas draugų, bendradarbių grupėms.

Trukmė – 2 val. pėsčiomis
Kaina – 87 Eur
Dalyvių skaičius – iki 25 asmenų
Kalba – lietuvių

Informacija ir užsakymas darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.
Tel. +370 5 253 2115, el. paštas tours@vilnius.lt.

Užsakymo forma