Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Sėkmės pilvas

Vilniaus g. 10

Sėkmės pilvas

40 cm. dydžio bronzos bareljefas, sukurtas Romo Kvinto, yra matomas praeiviams ant „Novotel“ ir verslo centro pastato sienos (Vilniaus g. 10).  2013 m. birželio mėnesį atidengta skulptūra vadinama „Sėkmės pilvu“, mat ją paglostę iniciatyvūs ir verslūs žmonės gali tikėtis sėkmės.

Kūrinio atidarymo metu buvo pristatyta ir legenda, susieta su kūriniu: „Esu girdėjęs pasakojant apie seniai Vilniuje gyvenusią skurdžią šeimą. Ji vos sudurdavo galą su galu, vaikai lakstė apdriskę ir alkani. Bet visų nuostabai, jie augo nepaprastai gabūs, o subrendę tapo turtingais pirkliais ir nagingais amatininkais, gaminančiais aukštuomenei madingiausius daiktus. Sakoma, tos šeimos istorija susidomėjo ir Vilniaus burmistras, pats nutaręs paklausti motinos, kokia jos auklėjimo paslaptis. Tuomet ji jam pasakė: „Kiekvieną rytą būsimam pirkliui, kai jis dar gulėjo lopšyje, paglostydavau pilvuką, o juvelyrui – rankeles. Ką glostai, tas ir auga“, – atsakė moteris ir paglostė burmistrui galvą“ (Šaltinis: http://370.diena.lt/2013/07/01/pastatas-pasipuose-sekmes-pilvu/)