Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Geriausios Vilniaus terasos ir restoranai po atviru dangumi

Vilnius atveria duris ir išeina į gryną orą! Vasara turi skonį – kiekvienam jis kitoks, bet niekas nesiginčys, kad po atviru dangumi visas maistas skanesnis. Mėgaukitės kiekvienu saulės spinduliu Vilniuje – mieste, kuris vasarą tampa vienu dideliu restoranu be sienų. Sudėkite savo gurmanišką dėlionę iš skaniausių vakarienių, neįprasčiausių vietų, Senamiesčio panoramų ir žvaigždėto dangaus.

Vakarienė šiltnamyje?

Panama Food Garden“ įrodo, kad šiltnamis gali būti geriausia valgomojo salė. Tad prisėskite ir jauskite, kaip auga vakarienės malonumas. Vaizdas į sodą bet kokiu oru ir išskirtiniai patiekalai – nepamirštama patirtis.

Parodysite savo šokio judesiukus?

Leiskitės į nuotykį – judėkite salsos žingsneliu kavinėje „Kava tau“ su vaizdu į miesto panoramą iš Subačiaus apžvalgos aikštelės. O gal metas mokytis šokio judesių žiūrint į Gedimino bokštą ar mojant praplaukiančioms baidarėms kavinėje „Kitas krantas“.

Negalite atsispirti saldumynams?

Laukdami muzikinio fontano pasirodymo Bernardinų sode, neatsispirkite pagundai ir paragaukite deserto „Sugamour“ terasoje. Vienas kąsnelis ir pasijusite Paryžiaus soduose.

Ką išsirinksite turguje?

Nosis jus pati atves į  Open Kitchen maisto turgų penktadienį ir šeštadienį. Čiupkit labiausiai patikusį patiekalą, prisėskite ant žolės, klausykitės muzikos ir… valgykite dar.

Norisi prie Viduržemio jūros?

Nors Vilnius ne prie jūros, „El Mercado“ kiemelyje pajusite Ispanijos dvasią valgydami šviežių jūrų gėrybių patiekalus. Į Portugaliją nukeliausite „Galo do Porto“ kiemelyje ragaudami geriausių tradicinių portugališkų patiekalų.

Nebijote aukščio?

Rugpjūčio 21-26 d. pasinaudokite išskirtine galimybe ir pakilkite virš miesto „Dinner in the Sky“. Tai jūsų proga pasijusti paukščiu ir mėgautis įsimintiniausiais Senamiesčio vaizdais be jokių sienų.

Ieškote improvizacijų?

Mėgaukitės kurorto dvasia restorane „Veranda“. Prisėskite sode arba namų svetainėje ir laukite, kuo jus nustebins virtuvės improvizacijos. Penktadieniais ir šeštadieniais klausykite ir džiazo improvizacijų.

Patinka kepsninės dūmas?

Kepsniai ir Senamiesčio panorama – puiki pora! Ant „VCUP“ stogo esanti „Grill“ terasa užkuria ugnį ir kepa tikrą laimės formulę. Jei nepavyksta ištrūkti į sodybą, vasara kvepia čia.

Pasiilgote romantikos?

Vos kelios minutės nuo miesto centro „Belmontas“ nukelia į XIX a. Skanus maistas, istorinė architektūra ir įspūdinga gamta ant Vilnios kranto – ideali romantiškos vakarienės kombinacija.

Gal koktelių po žvaigždėmis?

Vasaros naktys ilgos ir žvaigždėtos. Ieškokite geriausių kokteilių mieste ir ramaus kiemelio pokalbiams „Salione“ arba „Drops“ bare. Bohemiška atmosfera ir netradiciniai koncertai laukia legendinėje ŠMC kavinėje.

Kur vakarėlis?

Vilnius niekada nemiega. Pasiruoškite susirasti naujų draugų ir nepraleiskite įdomiausių pokalbių su taure vyno „InVino“ terasoje. Arba pasistatykite bokalą ant statinės ir žiūrėkite, kaip laimi jūsų mėgstamiausia komanda „The Portobello Pub“.