Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Madingas poilsis

Hip Vilnius City Break

Nenorite tradicinio poilsio, Yra ir kitas būdas atrasti Vilnių, kuriame persipina visi populiariosios kultūros elementai. Marš į miestą vaikytis madų.

Apžiūrėkite gatvės meną

Ant namų sienų galite pastebėti įspūdingų gatvės meno kūrinių, kuriuos kūrė tokie garsūs menininkai kaip Os Gemeos, Millo ir kt. Vaikščiodami po miestą dairykitės į abi puses arba atsisiųskite nemokamą žemėlapį, kuriame pažymėti įdomiausi darbai.

Užsukite į renginį „Lofte“

Įdomiausi koncertai ir renginiai vyksta menų fabrike „Loftas“. Senas gamyklos pastatas virto koncertų sale, kurioje pasirodymus rengia garsiausi Lietuvos ir užsienio atlikėjai, vyksta dizaino mugės, konferencijos ir kiti renginiai. Pažiūrėkite, kokie renginiai vyks artimiausiu metu.

Įsigykite lietuvių dizainerių kūrinių

LOCALS.LT parduotuvėje miesto centre rasite ir drabužių, ir aksesuarų, ir puikių dovanų – viskas sukurta jaunų ir garsių lietuvių dizainerių. Parduotuvės moto: „Gyvenimas per trumpas nuobodiems dalykams“, tad užsukite ir atraskite, kas praskaidrins dieną.

Paragaukite geriausių mėsainių

Mėsainiai tikriausiai užkariavo visų vilniečių širdis – prasidėję kaip madingas maistas prieš kelerius metus dabar mėsainiai – tiesiog nepakeičiama miesto maisto kultūros dalis. Kur rasti geriausią mėsainį? Štai keli pasiūlymai.

Eikite vėlyvų pusryčių

Neapsiriksite, jei savaitgalį vėlyviems pusryčiams pasirinksite „Uptown Bazaar“. Nedidelėje vietoje po vienu stogu telpa gausybė restoranų, todėl, net jei mėgstate skirtingą maistą, susirinkę su draugais rasite kažką skanaus kiekvienas. Užsisakykite iš skirtingų vietų ir valgykite prie vieno stalo. O sekmadienį traukite į „Kablį“, tik nepamirškite pirma rezervuoti vietos, kitaip gali tekti trypčioti prie slenksčio.

Apsilankykite populiariausiame vasaros bare

Dundant traukiniams geležinkelio stotyje eikite į 0 platformą ir atsidursite bare „Peronas“. Nors baras dirba visus metus, bet vasarą čia lankytis maloniausia – sėdėkite lauko terasoje ir stebėkite pravažiuojančius traukinius.

Išsinuomokite kepsninę Užupyje

Nereikia turėti sodybos, kad galėtumėte išsikepti šašlykų ar kitokių gardėsių kepsninėje. Prieš kelerius metus baras „Wolf’s Garage“ pradėjo kepsninių nuomą žavioje Užupio vietoje. vietoje. Tiesiog ateikite, susimokėkite ir kepkite, ką tik širdis geidžia.