Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Kalėdų mugės Vilniuje

Šiemet Vilniuje veiks dvi pagrindinės Kalėdų mugės. Jos įsikurs miesto centre esančiose aikštėse, tad per vieną vakarą lengvai aplankysi abi. Užsuk įsigyti rankų darbo dovanų, paskanauti kalėdinių užkandžių ir sušilti su puodeliu karšto gėrimo.

Katedros aikštė, 2017 12 01 – 2018 01 07

Didžiausia sostinės Kalėdų mugė įsikurs Katedros aikštėje ir pradės veikti vos įsižiebus čia esančiai pagrindinei miesto eglutei. Prekeiviai pasiūlys žolelių arbatų, karšto vyno ir užkandžių. Be to, galėsi įsigyti dovanų ir lietuviškų suvenyrų. Sklinda kalbos, kad viename iš prekystalių rasi ir skanėstų šunims – juk 2018 yra Šuns metai.

A post shared by Inna Busova (@innabu) on

Rotušės aikštė, 2017 12 04 – 2018 01 07

Ši mugė paprastai būna kiek ramesnė, tad ji tiks norintiems neskubant pasivaikščioti tarp prekystalių ir išsirinkti gerą dovaną. Rotušės aikštę supa puošnūs senamiesčio pastatai, tad čia taip pat pavyks padaryti gražių nuotraukų. Gruodžio 4 d. pradėsiančios veikti mugės dalyviai prekiaus šventinėmis dovanomis, lietuviškais saldumynais ir maistu.  

A post shared by Dovilė Di (@dovi_di) on

.

Be tradicinių Kalėdų mugių, Vilniuje rasi ir kitų. Jose galėsi nusipirkti Lietuvos dizainerių kūrinių, rankų darbo dovanų ar maisto šventiniam stalui:

„Etsy Lithuania“ Kalėdų mugė, 2017 11 30

Vienos dienos mugė, skirta rankų darbo prekėms ir sendaikčiams – keramikai, papuošalams, megztiniams bei kitokioms dovanoms. Renginys vyks Lvovo g. 25 esančio verslo centro foje.

.

Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė, 2017 12 02

Didžiausia labdaros mugė mieste suburs daugiau nei 30 užsienio bendruomenių atstovus, kurie prekiaus savo šalims būdingais dirbiniais. Užsuk net jei neketini nieko pirkti – paaukojęs vienam iš paramos gavėjų galėsi dalyvauti loterijoje bei laimėti puikių prizų. Kaip ir kasmet, mugė vyks Vilniaus rotušėje.

A post shared by www.mune.lt (@munedesign) on


. .

Etmonų Kalėdų mugė, 2017 12 08-09

Organizatoriai žada, kad čia galėsi patirti kalėdinį apsipirkimą be streso. Mugę rasi Arklių g. 6 / Etmonų g. 3 kampe esančiame pastate: pirmajame aukšte veiks barai ir kavinės, o antrajame – pati mugė. Pagrindiniai jos dalyviai – vietos dizaineriai ir kūrėjai. .

A post shared by nice_idea.lt (@nice_idea_lt) on

.

Didžioji kalėdinė Vilniaus mugė, 2017 12 09

Litexpo“ vienai dienai pavirs didžiuliu kalėdiniu miesteliu ir vienoje vietoje pasiūlys įsigyti visko, ko reikia šventėms. Prekeiviai bus sugrupuoti į atskiras erdves pagal jų parduodamus daiktus, tad rasti reikiamas prekes – maistą, dovanas ar papuošalus – bus paprasčiau. Panašu, kad į mugę užsuks ir pats Kalėdų Senelis.

A post shared by katukas.lt (@katukas.lt) on


. .

Kalėdinis dizaino skveras, 2017 12 12-17

Jei ieškai Lietuvos dizainerių kūrinių, privalai apsilankyti Dizaino skvere. Šešias dienas Vinco Kudirkos aikštėje veiksianti mugė sutraukia miestiečius ir turistus bei siūlo įsigyti Kalėdinių dovanų, kurių nerasi kitur.

.

„Commune Art“ kalėdinė mugė, 2017 12 15-16

Gruodžio viduryje V. Mykolaičio-Putino g. 5 esantys Vilniaus Profsąjungų rūmai pasipuoš šventinėmis girliandomis bei pritrauks būrį lankytojų ir prekeivių iš visos Lietuvos. Čia verta apsilankyti tiems, kas nori žinoti, kaip gimsta jų perkamos prekės – prekeiviai mielai apie tai papasakos, o gal net pakvies į mugės metu vyksiančias dirbtuves.  

  A post shared by Vilgaile Daugirdaite (@vilgaile) on

.

„Kalėdų Pop Up“, 2017 12 16-17

Gerais vakarėliais pagarsėjęs Vilniaus klubas „Kablys“ dviems dienoms taps didelės mugės vieta. Čia rasi virš 70 įdomiausių ir stipriausių lietuviško dizaino vardų. Atvyk susipažinti su mados, aksesuarų, kosmetikos ir maisto gamintojais bei kūrėjais. Adresas: Kauno g. 5.

A post shared by Laima (@zurnalaslaima) on

.

„Uptown Christmas“, 2017 12 21-23

Miestiečių pamėgta renginių vieta – Švitrigailos g. 29 esantis „Loftas“ – prieš pat šventes pakvies į „paskutinės minutės“ mugę bei padės įsigyti trūkstamų dovanų. Be Lietuvos dizainerių ir kūrėjų, čia rasi gatvės maisto ir puikų garso takelį be kalėdinių klišių.