Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

NEPRALEISKITE ĮSPŪDINGIAUSIŲ ŽIEMOS RENGINIŲ VILNIUJE

 

Kavos virėjaiNeapsnūskite – Vilnius žiemos miegu neužmiega, jis švenčia! Nesvarbu, koks oras, mieste gyva Kalėdų pasakos dvasia, jaukiai įsitaisyti ir sušilti vilioja koncertai ir filmai, mintis jau kutena svajonės apie atostogas, o prie kavos puodelio mezgasi pokalbiai. Vilnius – senas miestas, žiemą skaičiuos 696 gimtadienį, bet širdyje jis jaunas ir kupinas gyvybės. Tad švęskime!

Prancūzų kino festivalis „Žiemos ekranai“

2019.01.24 – 2019.02.10
www.ziemosekranai.lt

Jūsų laukia užburianti prancūziško kino puota gurmanams. Jaukiame ir subtiliame festivalyje puikiai sutaria ir kino grandai, ir jauni režisieriai, avantgardinis kinas ir progama vaikams. Galbūt tai jūsų proga susitikti su mėgstamomis kino žvaigždėmis.

Vilniaus gimtadienis

2019.01.25
www.vilnius.lt

Pasveikinkite Vilnių su 696-uoju gimtadieniu. Dovanų nereikia – ateikite su šypsena, šėlkite šventiniuose koncertuose, stebėkite fejerverkus, atraskite miesto grožį ir skleiskite žinią apie Vilnių.

Tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur“

2019.01.25-27
www.litexpo.lt
Planuokite vasaros atostogas, o gal pabėgimą į šiltuosius kraštus. Didžiausiame specializuotame tarptautinio turizmo renginyje Baltijos šalyse susitikite su patyrusiais keliautojais, atraskite netradicines kelionių kryptis ar pažinkite Lietuvą.

Vilniaus kavos festivalis

2019.02-08-10
https://www.vilniuscoffeefestival.lt

Geriausi pokalbiai mezgasi prie kavos puodelio, ypač žiemą. Pasikvieskite draugų ir kartu išragaukite įvairiausių pasaulio kavų, pažinkite kavos kelionę iki jūsų puodelio, degustuokite specialiai festivaliui skrudintų riboto leidimo pupelių, paragaukite kavos žvaigždžių ruoštas kavas oficialiame „AllStars Bar“ ir pamatykite, kaip dėl gardžiausios kavos puodelio rungiasi geriausios baristos.