Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

NEPRALEISKITE ĮSPŪDINGIAUSIŲ ŽIEMOS RENGINIŲ VILNIUJE

2017 Vilnius Christmas Tree 17Neapsnūskite – Vilnius žiemos miegu neužmiega, jis švenčia! Nesvarbu, koks oras, mieste gyva Kalėdų pasakos dvasia, jaukiai įsitaisyti ir sušilti vilioja koncertai ir filmai, mintis jau kutena svajonės apie atostogas, o prie kavos puodelio mezgasi pokalbiai. Vilnius – senas miestas, žiemą skaičiuos 696 gimtadienį, bet širdyje jis jaunas ir kupinas gyvybės. Tad švęskime!

Muzikinės Kalėdos

2018.11.17-2018.12.31
www.whitepianohall.com

Kalėdos čia pasitinkamos džiazu, romantiškomis melodijomis iš kino filmų ar net nukelia į Ispaniją. Gražus jau 6 metus skaičiuojantis renginys kviečia pasiklausyti puikiai pažįstamų atlikėjų ir susipažinti su naujais balsais visą gruodį.

Kalėdos sostinėje

2018.12.01 – Eglutės įžiebimo šventė
2018.12.01 – 2019.01.07 Kalėdų miesteliai Katedros aikštėje ir Rotušės aikštėje
https://www.kaledossostineje.lt/

Stebuklingiausias metų laikas, kai miestas sužimba gražiausiomis spalvomis, pakvimpa meduoliais ir skamba klegesiu. Pakvieskite susitikti draugus Kalėdų miestelyje išgerti karšto šokolado. Ir pirmieji pamatykite, kokia įspūdinga Kalėdų eglutė bus šiais metais.

Uptown Market: Christmas Market

2018.12.20-23
http://www.menufabrikas.lt/uptown-market

Niekas nesužinos, kad Kalėdų dovanas pirkote paskutinę akimirką. Lietuvos dizainerių ir jaunų talentų mugėje laukia daugybė ypač stilingų ir netradicinių daiktų, rūbų, aksesuarų. Net jei pasirūpinote dovanomis visiems, ar nepamiršote savęs?

Kalėdos Valdovų rūmuose

2018.12.27-31
https://www.valdovurumai.lt
Pasinerkite į į pasakišką muzikinės puotos sūkurį tradiciniame šventinių koncertų cikle. Muzikinės staigmenos ir atkurtose istorinėse erdvėse užkoduoti muzikiniai ritmai sukurs magišką metų pabaigos švenčių nuotaiką.

Kalėdinės muzikos savaitė

2018.12.26-29
www.filharmonija.lt
Džiaugsmingai laukite švenčių su visa šeima tradiciniuose Lietuvos nacionalinės filharmonijos Kalėdinės muzikos savaitės koncertuose. Išradingasis „Ąžuoliuko“ choras sugebės nustebint net nuolatinius klausytojus, salę užlies Franko Sinatros dainos ir tango ritmai, o klasikos gerbėjų laukia ypatingas Lietuvos kamerinio orkestro ir vargonų derinys.

Prancūzų kino festivalis „Žiemos ekranai“

2019.01.24 – 2019.02.10
www.ziemosekranai.lt

Jūsų laukia užburianti prancūziško kino puota gurmanams. Jaukiame ir subtiliame festivalyje puikiai sutaria ir kino grandai, ir jauni režisieriai, avantgardinis kinas ir progama vaikams. Galbūt tai jūsų proga susitikti su mėgstamomis kino žvaigždėmis.

Vilniaus gimtadienis

2019.01.25
www.vilnius.lt

Pasveikinkite Vilnių su 696-uoju gimtadieniu. Dovanų nereikia – ateikite su šypsena, šėlkite šventiniuose koncertuose, stebėkite fejerverkus, atraskite miesto grožį ir skleiskite žinią apie Vilnių.

Tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur“

2019.01.25-27
www.litexpo.lt
Planuokite vasaros atostogas, o gal pabėgimą į šiltuosius kraštus. Didžiausiame specializuotame tarptautinio turizmo renginyje Baltijos šalyse susitikite su patyrusiais keliautojais, atraskite netradicines kelionių kryptis ar pažinkite Lietuvą.

Vilniaus kavos festivalis

2019.02-08-10
https://www.vilniuscoffeefestival.lt

Geriausi pokalbiai mezgasi prie kavos puodelio, ypač žiemą. Pasikvieskite draugų ir kartu išragaukite įvairiausių pasaulio kavų, pažinkite kavos kelionę iki jūsų puodelio, degustuokite specialiai festivaliui skrudintų riboto leidimo pupelių, paragaukite kavos žvaigždžių ruoštas kavas oficialiame „AllStars Bar“ ir pamatykite, kaip dėl gardžiausios kavos puodelio rungiasi geriausios baristos.