Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Pasitik Naujuosius metus Vilniuje

Gal Vilnius ir nesutraukia didžiulio lankytojų skaičiaus per Naujuosius metus, bet tai tėra vienas miesto privalumų. Pasitinkant 2018 m. sostinėje neteks brautis pro turistų minias, tačiau senamiestis bus gyvybingas ir kupinas šventinės nuotaikos. Tad kur verta nueiti paskutinę metų dieną?

Praleisk vakarą kultūros renginyje

Apsilankyti koncerte prieš išeidamas švęsti Naujųjų metų – tai tikra vilniečių tradicija. Pasirinkimo netrūksta: gruodžio 31 d. vakare pasirodymai vyks Nacionaliniame operos ir baleto teatre, Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje, Vaidilos teatre bei Vilniaus kongresų rūmuose. Pasirūpink bilietais iš anksto, nes tikėtina, kad įpusėjus gruodžiui jie jau bus išparduoti.

.

Pasimėgauk šventine vakariene restorane

Paskutinę metų dieną sostinės restoranai ruošia specialius meniu ir renginių programas. Kai kurios šventės vyksta anglų kalba, tad čia galėsi atsivesti ir svečių iš užsienio. Rezervuok staliuką jau dabar, kad tikrai gautum vietą. „Lokys“, „Crowne Plaza“ ir „Kempinski“ yra populiarūs pasirinkimai.


.

Išeik į lauką vidurnaktį

Net mažiausiame Lietuvos kaime vidurnaktį dangų nušviečia fejerverkai. O šventinis fejerverkas Vilniuje būna tikrai įspūdingas. Pagrindinė vieta, į kurią miestiečiai vyksta jo stebėti – Katedros aikštė. Atvyk truputį anksčiau, kad rastum gerą vietą, nes žmonių bus tikrai daug. Jei Katedros aikštė per toli, verta pakilti į Trijų kryžių ar Tauro kalną, Subačiaus apžvalgos aikštelę ar ateiti į Neries krantinę ties Karaliaus Mindaugo tiltu.

.

Praleisk naktį klube

Jei ieškai vakarėlio su specialia tema ar konkretaus muzikos stiliaus – patikrink, ką siūlo Vilniaus klubai. Populiariausi pasirinkimai Naujiems metams – „Loftas“, „Opium“ ir „Pramogų bankas“. Pasidomėk ir renginiais kituose klubuose tam, kad rastum tinkamiausią vietą gerai praleisti laiką.

A post shared by Monika (@maniute) on

.

Palik viską atsitiktinumui

Jei neturi bilieto į jokį gruodžio 31 d. vyksiantį renginį, patikrink, kas vyksta „Siemens“ arenoje. Čia dažnai organizuojami „paskutinės minutės“ koncertai, į kuriuos nesunku gauti bilietą. O po vidurnakčio, užsuk į vieną Vilniaus barų, kur tikrai rasi vietinių ir atvykėlių, nenorėjusių pompastiškos šventės ir tiesiog susirinkusių gerai praleisti laiką mėgstamoje vietoje. Sėdimų vietų ko gero nebus, bet gera kompanija – garantuota.