Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Renginiai, be kurių neįsivaizduojamas pavasaris Vilniuje

Nors sniegas dar dengia Vilniaus gatves, jau pasirodė pirmieji artėjančio pavasario ženklai. Dienos pamažu ilgėja, rytais už lango čiulba paukščiai, o visas miestas laukia pavasario tradicija tapusių renginių:

Kaziuko mugė
2018 m. kovo 2–4 d.

baltictourscom - instagram

Didžiausia Vilniaus mugė kasmet žymi žiemos pabaigą. Be galimybės įsigyti maisto produktų ir tautodailininkų dirbinių, ji taip pat suteikia progą stebėti tautinių šokių ir dainų ansamblių pasirodymus bei pavalgyti Gedimino prospekte, kur savo palapines turės restoranai iš visos Lietuvos.

Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“
2018 m. kovo 15–29 d.

kinopavasaris - Instagram

Jau 23 kartą vyksiantis „Kino pavasaris“ žiūrovams Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose pristatys virš 200 filmų programą bei vėl taps didžiausiu šalies kino renginiu. Pasirūpink bilietais iš anksto, kadangi į populiariausius festivalio filmus jie išparduodami itin greitai.

Užupio Respublikos nepriklausomybės diena
2018 m. balandžio 1 d.

15minlt - Instagram

Užupio Respublika garsėja savo menininkų bendruomene, kuri vieną dieną nusprendė paskelbti šią miesto dalį nepriklausoma. Visas sumanymas nebuvo labai rimtas, tad balandžio 1-oji – puikus metas minėti Nepriklausomybės dieną. Užsuk – didžiausias vakarėlis tradiciškai vyks skvere prie Užupio angelo.

„Uptown Market: Hello Spring!“
2018 m. gegužės 5–6 d.

menufabrikas - Instagram

„Loftas“ ir vėl pakvies į tradicija tapusią pavasario mugę, kurioje savo stendus turės Lietuvos ir užsienio dizaineriai. Dvi dienas čia bus laukiami visi, kas nori rasti įkvėpimo savo garderobui, namams ir mintims. Įėjimas nemokamas, tad ateik pasižvalgyti.

Gatvės muzikos diena
2018 m. gegužės 19 d.

sergejcarik - Instagram

Kartą per metus dainininkai ir muzikantai visoje Lietuvoje išeina į miestų gatves ir jose rengia nemokamus pasirodymus. Šiemet Gatvės muzikos diena vyks gegužės 19 d., šeštadienį, tad muzikos garsų pilnos gatvės padės nuotaikingai pradėti savaitgalį.

Tai tik dalis renginių, vyksiančių mieste šį pavasarį. Parsisiųsk 2018 m. Vilniaus renginių kalendorių ir sužinok apie svarbiausius renginius mieste.