Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

TOP birželio renginiai

We Run Vilnius

Birželio 2 d. 

Startas prie Katedros aikštės

www.werunvilnius.lt

Bėkite, kiek kojos neša didžiausiame pavasario bėgime Lietuvoje! 5, 10 ir 21 km trasose išbandykite jėgas su profesionaliais sportininkais, mėgėjais ir net mažaisiais bėgikais. Mėgaukitės nuostabia Senamiesčiu besidriekiančia trasa ir draugiška atmosfera, o startas ir finišas – šalia Katedros. Gal pralenksite daugiau nei 10 000 dalyvių?

Vilniaus festivalis

Birželio 3-21 d. 

Įvairiose miesto vietose

www.vilniusfestivals.lt

Tikras delikatesas klasikos gerbėjams – žymūs Lietuvos ir užsienio atlikėjai drąsiai interpretuoja stambius simfoninius ir kamerinius kūrinius. Pirmieji išgirskite šiuolaikinių Lietuvos kompozitorių premjeras ir originalius festivalio užsakymu sukurtus kūrinius. Čia tradiciškai galite tikėtis renesanso ir baroko kūrinių, legendinių džiazo solistų, lietuvių atlikėjo rečitalio ir staigmenų.

Tarptautinė šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius“

Gegužės 30-birželio 2

Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“

www.artvilnius.com

Pasinaudokite išskirtine proga susipažinti su šiuolaikinių lietuvių ir užsienio menininkų darbais. 10-oji jubiliejinė tarptautinė meno mugė žada ypatingų netikėtumų, instaliacijų ir performansų. Mugėje ne tik apžiūrėkite meną – dalyvaukite kūrybinėse dirbtuvėse, bendraukite su pačiais menininkais ir sužinokite, kas juos įkvepia menui. Virš 20 tūkst. lankytojų tradiciškai mugėje per tris dienas aplanko apie 60 meno galerijų iš 15 šalių.  Kas bus jūsų favoritas?

„Login“ Technologijų ir inovacijų renginys

Birželio 6-7

Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“

www.login.lt

Susipažinkite su rinkodaros, technologijų naujovėmis ir ateities tendencijomis didžiausioje konferencijoje Baltijos šalyse. Tarptautiniame renginyje pranešimus skaito ir apie inovacijas diskutuoja garsiausi lietuvių ir užsienio specialistai. Šiais metais renginys taip pat daug dėmesio skirs vis aktualesnei tvarumo temai.

Kultūros naktis

Birželio 14

Įvairiose miesto vietose

www.kulturosnaktis.lt

Kai nusileidžia saulė, Vilniaus gatves, galerijas ir netikėčiausias erdves užplūsta pats įvairiausias menas. Ar spėsite per vieną naktį pamatyti daugiau nei 150 muzikos, šokio, teatro, kino, fotografijos, šiuolaikinių instaliacijų ir daugybę kitų projektų? Nemokamai lankykitės kultūriniuose renginiuose ir atraskite netradicinius sprendimus, eksperimentu ir naujas kūrybines erdves.

Kristupo festivalis

Birželio 27 d. – rugpjūčio 28 d.

Įvairiose miesto vietose

www.kristupofestivalis.lt

Pasveikinkite festivalį 25-ojo gimtadienio proga. Ko tikėtis? Programą geriausiai atspindi festivalio moto: „visi žanrai geri, išskyrus nuobodžius”. Čia skamba ne tik klasikinės muzikos šedevrai. Vietos randa ir džiazas, eksperimentiniai projektai, tradiciniai ciklai.  Leiskite muzikai jus užvaldyti po bažnyčių skliautais, po vasaros dangumi, ar gamtos apsuptyje.