Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

VILNIAUS TURIZMO SAVANORIAI

Būk savanoris – pristatyk Vilnių pasauliui

Hello! Hola amigo! Dzień Dobry! Labas! Nesijaudink, jei kol kas ne visi žodžiai tau suprantami. Svarbiausia – būti draugišku ir atviru, o bendrą kalbą rasi su kiekvienu. Ar esi pasirengęs šią vasarą susitikti žmonių iš viso pasaulio? Pasakok keliautojams apie Vilnių, parodyk savo mėgstamas vietas ir padėk miesto svečiams pamatyti patį įdomiausią miestą. Būk Vilniaus turizmo savanoriu – skleisk savo meilę miestui ir tavo papasakotos istorijos keliaus po pasaulį iš lūpų į lūpas. Yra du būdai savanoriauti, tad tikrai galėsi pasirinkti sau tinkamą:

1. Vilniaus ekspertai: „Discover Vilnius“ savanoriai

Savanoriauk ir pramogauk

Penki kartai (10 val.) savanorystės atneš ne tik karmos taškų, bet ir mūsų partnerių dovanų, o aktyviausieji turės galimybę pamatyti Vilnių iš paukščio skrydžio skrisdami oro balionu.

Ką man reikės daryti?
Tavo veikla bus padėti Vilniaus centre ir senamiestyje besilankantiems užsienio svečiams. Atvykę keliautojai dažnai turi įvairių klausimų, ne visada randa norimą objektą, ieško pramogų ir patarimų. Tik įsivaizduok, būtent tavo rekomenduotą vakarienę restorane kažkas tikrai prisimins dar ilgai. Tu būsi žmogus, kuris jų kelionę padarys įsimintiną!

Man dar trūksta žinių.
Nieko tokio – mes papasakosime daugiau ir atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus mokymu metu. Po vasaros tikrai būsi Vilniaus ekspertu.

Neturėsiu tiek laiko.
Galėsi pasirinkti sau tinkamiausią laiką. Net jei tai bus vos kelios valandos per dieną – padėsi daugeliui svečių. Projektas prasideda birželio 13 d., bet prisijungti prie komandos galima bet kuriuo vasaros metu.

Nežinau, ar sugebėsiu.
Neieškome profesionalų. Savanoriu gali tapti kiekvienas, vyresnis nei 16 metų, mėgstantis Vilnių ir mokantis anglų kalbą. Kiekvienais metais savanoriauja vis daugiau moksleivių, studentų, vyresnių vilniečių.

Man nedrąsu.
Pasiimk draugą, šeimos narį ar augintinį – laukiami visi.

Kur turėsiu savanoriauti?
Savanoriai informaciją teiks populiariausiose gatvėse Vilniaus centre ir senamiestyje. Mes pasiūlysime kelias teritorijas, o tu galėsi pasirinkti, kuri labiausiai patinka.

Kas man iš to?
Tai puiki proga susitikti įdomių žmonių. Prisijungus prie turizmo savanorių komandos tavęs lauks:

  • mokymai;
  • partnerių pramogos ir dovanos;
  • bendraminčiai ir konkursai Facebook grupėje;
  • pažymėjimas apie atliktą savanorišką veiklą turizmo srityje.

NORIU BŪTI „DISCOVER VILNIUS“ SAVANORIU

2. Kava su turistu: „Meet a Local“ savanoriai

Atsiprašome, šiuo metu registracija nevykdoma. 

Atvykus į naują šalį smagu pažinti ne tik turistiniuose giduose aprašytas vietas. Tavo veikla bus paprasta – tiesiog pabūti draugu iš Vilniaus. Kelios valandos tavo dėmesio miesto svečiui – pasivaikščiojimas po Senamiestį, puodelis kavos mėgstamoje kavinėje, netikėtų ar neturistinių miesto vietų parodymas – neatrodo labai sudėtinga, tačiau keliautojas jų nepamirš dar ilgai. O gal tai bus naujos draugystės pradžia?

Neabejok ir leiskis į nuotykį. Jei nesiryžti, išsklaidysime kelis mitus.

Tam reikia daug laiko.

„Meet a Local“ savanorio susitikimas su turistais truks tiek, kiek norėsi pats. Net jei susitiksi su vienu miesto svečiu, pakeisi jo patirtį Vilniuje. Programa prasideda birželio 15 d. ir vyks visą vasarą.

Yra geriau Vilnių pažįstančių žmonių.
Ieškome ne profesionalių Vilniaus gidų. Nesvarbu, ką tu dirbi ar veiki gyvenime. Įsivaizduok, kad pas tave atvyksta draugai iš užsienio ir tu nori jiems parodyti savąją Vilniaus versiją. Savanoriu gali tapti kiekvienas, vyresnis nei 16 metų, mėgstantis Vilnių ir mokantis anglų kalbą. Svarbu, kad norėtum bendrauti ir dalintis savo įspūdžiais apie miestą.

Kas man iš to?
Susipažinsi su žmonėmis iš viso pasaulio, ne tik aprodysi jiems miestą, bet ir sužinosi daug naujo apie kitas kultūras, praplėsi įdomių pažinčių ratą. Prisijungusius prie „Meet a Local“ iniciatyvos mes:

  • vaišinsime kava;
  • partnerių pramogos ir dovanos;
  • nemokami apsilankymai ekskursijose.

NORIU BŪTI „MEET A LOCAL“ SAVANORIU

Projekto dalyviams nemokamai duris atvers ir dovanų pasiūlys projekto partneriai, kurių tarpe – MO muziejus, „Loftas“, „Caffeine“, „Vilniaus Gondola“, „Iliuzijų muziejus“, „Kartlandas“, „Valandėlė“, „Senamiesčio gidas“, „FeelZcity“, „Zoopark“, Balloon.lt ir kiti.