Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

VILNIAUS TURIZMO SAVANORIAI

Kava su turistu: „Meet a Local“ savanoriai

Atvykus į naują šalį smagu pažinti ne tik turistiniuose giduose aprašytas vietas. Tavo veikla bus paprasta – tiesiog pabūti draugu iš Vilniaus. Kelios valandos tavo dėmesio miesto svečiui – pasivaikščiojimas po Senamiestį, puodelis kavos mėgstamoje kavinėje, netikėtų ar neturistinių miesto vietų parodymas – neatrodo labai sudėtinga, tačiau keliautojas jų nepamirš dar ilgai. O gal tai bus naujos draugystės pradžia?

Neabejok ir leiskis į nuotykį. Jei nesiryžti, išsklaidysime kelis mitus.

Tam reikia daug laiko.

„Meet a Local“ savanorio susitikimas su turistais truks tiek, kiek norėsi pats. Net jei susitiksi su vienu miesto svečiu, pakeisi jo patirtį Vilniuje.

Yra geriau Vilnių pažįstančių žmonių.
Ieškome ne profesionalių Vilniaus gidų. Nesvarbu, ką tu dirbi ar veiki gyvenime. Įsivaizduok, kad pas tave atvyksta draugai iš užsienio ir tu nori jiems parodyti savąją Vilniaus versiją. Savanoriu gali tapti kiekvienas, vyresnis nei 16 metų, mėgstantis Vilnių ir mokantis anglų kalbą. Svarbu, kad norėtum bendrauti ir dalintis savo įspūdžiais apie miestą.

Kas man iš to?
Susipažinsi su žmonėmis iš viso pasaulio, ne tik aprodysi jiems miestą, bet ir sužinosi daug naujo apie kitas kultūras, praplėsi įdomių pažinčių ratą. Prisijungusius prie „Meet a Local“ iniciatyvos mes vaišinsime kava.

NORIU BŪTI „MEET A LOCAL“ SAVANORIU