Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Liepkalnio slidinėjimo trasa

+370 698 28887
Minsko pl. 2

Liepkalnio slidinėjimo trasa

Liepkalnyje veikia 10 nuolat prižiūrimų ir tvarkomų trasų. Jos suskirstytos pagal sudėtingumo lygį, kad sau tinkamą maršrutą rastų kiekvienas: nuo pradinuko iki veterano. Šiuo metu trasų veikimui nereikia sniego pūgų ar didžiulio šalčio. Užtenka viso labo -3 ºC temperatūros ir galima gaminti sniegą. Situaciją trasose galima stebėti on-line kamerose: , o trasas apžiūrėti galima virtualiame ture.

Snowparkas šį sezoną turės apie dvidešimt įvairaus sudėtingumo figūrų ir tik sniego parkui skirtą bugelinį keltuvą. Erdviame nuomos punkte galite išsinuomoti visą slidinėjimui reikalingą inventorių – šalmus, batus, slides bei snieglentes, skirtas visų amžių ir ūgių žmonėms, kurių dalis pritaikyta specialiai vaikams. Liepkalnio slidinėjimo mokykloje Jūsų laukia didelis kolektyvas, turintis tarptautinius instruktorių sertifikatus ir mokymų patirties Austrijos, Italijos, Slovakijos, Latvijos ir Lietuvos kalnuose