Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Prisijunk prie vėlyvų pusryčių klubo

@sugamour brunch

Savaitgalį pailsėk ir pusryčiauk ne namuose. Maisto kultūra Vilniuje įspūdinga, kas mėnesį kuriasi vis naujos vietos, kuriose gali atrasti vis naujų skonių. Vėlyvi savaitgalio pusryčiai – puiki proga niekur neskubant pasimėgauti maistu. Nesvarbu, ar už lango lyja, ar šviečia saulė, įsitaisyk patogioje kėdėje vienoje iš Vilniaus senamiesčio kavinių:

Kai norisi atostogų, bet jos dar toli, užsuk į „Atostogas“. Vilniuje pagarsėję jų Benedikto kiaušiniai su belgiškais vafliais ir ypatingieji varškėčiai su šviežiomis uogomis. Gurmaniška kava ir pyragėliai – garantuoti. Vėlyvi pusryčiai laukia net ir darbo dieną, tad atostogų nuotaiką gali pajusti ir trečiadienį.

Norisi sotesnių pusryčių? Eik į „Drama burger“. Ypatingieji mėsainiai su kiaušiniu, Benedikto kiaušiniai su pastrami, amerikietiški blyneliai ir „Bloody Mary“ kokteiliai su mažu sūrainiu. Vienintelė mintis: „Kaip viską suvalgyti?“. Visą savaitgalį iki 16 val.

Pasinerk į prabangą! Kempinski Hotel Cathedral Square šeštadienį ir sekmadienį nuo 10 iki 14 val. – metas puotauti. Kur daugiau pusryčius pradėsi ikrais prie Benediktų kiaušinių ar daugybės kitų karštų patiekalų, o akis paganysi į išskirtinį vaizdą – šampano butelio atidarymą kardu. Nepamirštama dienos pradžia!

– Geriausios nuotraukos? Rinkis ypatingą „Sugamour“ atmosferą. Čia laukia nuostabus interjeras ir gurmaniški patiekalai. Ar kada ragavai Benedikto kiaušinių su kugeliu? Jei mėgsti sveikesnius pusryčius, rinkis košę su vaisiais. O jei mėgsti saldumynus, neatsispirsi spalvingiems desertams. Puiki savaitgalio pradžia.

– Austrės pusryčiams? Išsimiegok sekmadienį ir trauk į restoraną „Time“. Čia niekada neatsibosta, nes bufeto patiekalai vis keičiasi priklausomai nuo sezono. Tik nepamiršk rezervuoti vietos -vėlyvaisiais pusryčiais restorane gali mėgautis tik 70 laimingųjų.

– Neįpareigojanti urbanistinė aplinka? Vėlyvieji pusryčiai Kablyje sekmadienį gali nusitęsti iki pat vakaro – bufetas atviras iki 17 val. Čia gausu vegetariškų ir veganiškų pasirinkimų. Falafeliai, suktinukai, midijos, salotos, desertai – viskas už fiksuotą kainą.

– Karališki pusryčiai? Rinkis tradicinius pusryčius kitaip restorane „The Town“. Mėgstantiems dieną pradėti saldžiai – blynai, vafliai ir kruasanai. Jei mėgsti kiaušinius, pasirinkimas ypatingai didelis – Benedikto kiaušinius, omletus ir kiaušinienes susikomplektuosi savo skoniui.

– Svajoji atsidurti Prancūzijoje? Užsuk į kavinę „Cafe Monmartre“ senamiesčio širdyje ir nejučia nusikelsi į Paryžių. Tavo lėkštėje nuguls tradiciniai prancūziški sumuštiniai su kiaušiniu, omletai, plonieji lietiniai su „Nutella“ ir plakta grietinėle. Bon appetit!

– Mėgsti sumuštinius? Tavęs laukia „Sluoksniai“. Čia rasi ir daugybę įvairių sumuštinių, ir šakšuką, omletų, humuso lėkštę. Sočius pusryčius vainikuos veganiški tortai ir kava. Svarbiausia – niekur neskubėti.

– Pasiilgai šeimyniškų pusryčių? Rezervuok staliuką sekmadieniui mažame šeimos restoranėlyje „Valgomasis“. Čia laukia pusryčiai-staigmena, nes lėkštėse puikuosis tos dienos šefo fantazija. Išraiškingi skoniai ir netikėti vėlyvųjų pusryčių patiekalai lyg prie šeimos stalo.

– Tavo stori dideli pusryčiai? „Freunde“ sekmadieniais laukiami visi. Didelis bufetas, kuriame rasi ir mėsos, ir daugybę vegetariškų ar veganiškų patiekalų, nepaliks alkanų.

– Mėgsti gausą? O taip, „Holy Donuts“ tavo stalą nukraus spurgomis, pieno kokteilių bombomis, beigeliais su čederio sūriu ir čorizo dešra, amerikietiškais blyneliais. Po tokių vėlyvų pusryčių energijos užteks iki pat nakties.