Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Liepos mėnesio teminės ekskursijos

Vilniaus turizmo informacijos centras kviečia vilniečius ir miesto svečius dalyvauti teminėse ekskursijose po gražiausias senamiesčio vietas. Ekskursijos vyks pėsčiomis.

Liepos 14 d. (šeštadienis) – ekskursija „Vilniaus požemiai“
Pradžia 12 val.
Trukmė 3 val.
Kaina 10 Eur

Sakoma, kad didelė Vilniaus senamiesčio dalis yra po žeme. Laikas ir besiplečiantis miestas paslėpė senuosius gotikinius mūrus. Ekskursijos metu išvysime dalį Vilniaus požemių, kurie mena senuosius amžius.

DSCF0681-263x181

Liepos 21 d. (šeštadienis) – ekskursija „Vilnius K. Sabaliauskaitės romane „Silva rerum I“
Pradžia 11 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 9 Eur

Ekskursija didžiulio populiarumo sulaukusio Kristinos Sabaliauskaitės romano “Silva rerum” takais po XVII a. Vilnių. Kaip gyveno miestas 1655-1667 metais, kurie miestiečiai, meno ir architektūros kūriniai įkvėpė romano siužetą, kodėl autorė Birontą apgyvendino būtent Stiklių gatvėje, kas buvo jo studentiškos gaujos prototipai, kaip įveikti Vilniaus baziliską – visa tai sužinosite 2 valandų trukmės ekskursijoje po Vilniaus senamiestį, autentišką miesto istoriją atskleidžiančioje per literatūros kūrinį ir jo herojus.

rerum1

Liepos 28 d. (šeštadienis) – ekskursija „Vilnius K. Sabaliauskaitės romane „Silva rerum II“
Pradžia 11 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 9 Eur

Ekskursija “Vilnius K.Sabaliauskaitės romane ”Silva rerum” neabejotinai tapo vienu mėgstamiausių miesto maršrutų. Nuo šiol jūs galite keliauti po Vilnių ir antrojo romano, “Silva rerum II” pėdsakais. Kitas laikotarpis, kitokia koncepcija ir dar daugiau įdomybių: romano autorė vėl pasistengė, kad Vilniaus istorijos gerbėjai liktų nustebinti ir sužavėti.

rerum2

Bilietus į temines ekskursijas galima įsigyti Vilniaus turizmo informacijos centruose (Pilies g. 2 (Restoranas „Grey“) ir Didžioji g. 31 (Rotušė)) kasdien nuo 9 iki 18 val.
Informacija ir registracija į ekskursijas telefonu +370 5 262 9660, www.vilnius-tourism.lt

2018 07 02