Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Svetingumo mokymai „Siekiant svetingumo: teigiamų svečių patirčių kūrimas ir skundų valdymas”

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Litewski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Kviečiame dalyvauti mokymuose

„Siekiant svetingumo: teigiamų svečių patirčių kūrimas ir skundų valdymas”.

Vilniaus miesto savivaldybės Užsienio ryšių ir turizmo skyrius 2019 m. gruodžio 10 d. organizuoja mokymus „Siekiant svetingumo: teigiamų svečių patirčių kūrimas ir skundų valdymas”. Svetingumo mokymai skirti apgyvendinimo, maitinimo, kultūros įstaigų darbuotojams, aptarnaujančiam personalui bei visiems norintiems svetingai priimti savo svečius.

Mokymų metu sužinosite kaip pasiekti, kad svečiai būtų lojalūs. Patyrusi dėstytoja pristatys kaip reiktų aptarnauti skirtingų užsienio šalių svečius, kokie yra nacionaliniai ir kultūriniai aptarnavimo skirtumai. Svetingumo mokymų metu taip pat sužinosite kaip reiktų elgtis konfliktinėse ar sudėtingose situacijose, kaip reiktų reaguoti į svečių skundus, juos spręsti, kaip neigiamas svečių patirtis paversti teigiamomis. Mokymų metu bus pateikta ne tik teorinė medžiaga, bet ir daug praktinių patarimų.

Maloniai kviečiame papildyti savo žinių bagažą ir tapti dar svetingesniais darbuotojais!

Mokymai vyks 2019 m. gruodžio 10 d. 08.30–16.30 val. viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ salėje „Zeta“ (Konstitucijos pr. 20, Vilnius).

Mokymų kaina – 20 Eur.

Visus norinčius dalyvauti mokymuose prašome registruotis

https://bit.ly/2pZpwN1

Registracija vyksta iki gruodžio 9 d.

Su mokymų programa galite susipažinti paspaudus šią nuorodą

2019 11 28