Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

#sumenek – kviečiame į Vilniaus meno galerijas ir muziejus

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Litewski i Angielski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Įlipkite, pavažiuokite, išlipkite – taip atrasite meną Vilniuje visą vasario mėnesį. Leiskitės į kitokią ekskursiją po miestą – aplankykite 25 Vilniaus meno galerijas ir muziejus. Iniciatyva SU-MENĖK kviečia pažinti garsias galerijas ir labiau atokiau pasislėpusias meno vietas Vilniuje paprasčiausiu būdu – specialiu autobusu. Meno maršrutas jus įkvėps įdomiausiais šiuolaikiniais kūriniais, specialiomis programomis ir pažintimis su menininkais. Lipkite į autobusą ir apžiūrėkite meną.

Autobusas nemokamai veš kiekvieną penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį, sausio 31 – kovo 1 d. Autobusas kursuoja kas 40 min. nuo Antano Tumėno autobusų stotelės, tačiau išlipti ir įlipti galite bet kurioje norimoje stotelėje. Autobuso maršrutą ir grafiką rasite čia: https://www.stops.lt/vilnius/#eventbus

Turint programos lankstinuką dauguma galerijų duris atvers nemokamai, tačiau už specialius renginius ir kai kuriuos muziejus gali tekti susimokėti nedidelį mokestį. Programos lankstinuką gausite apsilankę bet kurioje SU-MENĖK iniciatyvoje dalyvaujančioje galerijoje arba Vilniaus turizmo informacijos centre. Išjudinkite savo vaizduotę.

Datos

Nemokamai šiuo maršrutu keliauti galėsite penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais:

Sausio 31 – Vasario 2 d.

Vasario 7 – 9 d.

Vasario 14 – 16 d.

Vasario 21 – 23 d.

Vasario 28 – Kovo 1 d.

Maršrutas

Maršrutas prasideda 11.00 val. Antano Tumėno stotelėje.

Autobusai kursuoja kas 40 min.

Įlipti į autobusus galite bet kurioje maršruto stotelėje.

Tikslus maršruto tvarkaraštis jau skelbiamas 👉 www.stops.lt

Pasinaudok unikalia proga susipažinti su šiuolaikiniu menu ir SUMENĖTI jau nuo sausio 31 d.

#sumenek

.

Daugiau informacijos apie renginį www.sumenek.lt

2020 02 10