Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Reklama Vilniaus miesto žemėlapyje

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Litewski. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Kviečiame pristatyti miesto svečiams savo paslaugas Vilniaus žemėlapyje!

Go Vilnius mapKodėl verta reklamuotis?
Tai vienintelis oficialus Vilniaus miesto žemėlapis, leidžiamas itin dideliu tiražu ir nemokamai platinamas vienus kalendorinius metus.

Leidinį dalina ne tik 3 turizmo informacijos centrai, esantys puikiose strateginėse Vilniaus vietose, taip pat jis vežamas ir į tarptautines turizmo parodas, jį galima rasti beveik visuose Vilniaus viešbučiuose, oro uosto atvykimo salėje, todėl leidinio informacijos sklaida itin plati.  Žemėlapis nemokamai skiriamas įvairių tarptautinių renginių, konferencijų, forumų organizatoriams, taigi leidinys pasiekia didžiulę auditoriją.

Leidinys kokybiškas, naudingas ir patrauklus turistams – turime sukaupę ilgametę darbo su turistais ir žemėlapių leidybos patirtį, todėl pats leidinyje naudojamas žemėlapis yra kokybiškas, tikslus ir aiškus – atitinkantis turistų poreikius ir pateisinantis reklamos užsakovų lūkesčius.

Žemėlapį į rankas paima beveik kiekvienas turistas, o per metus mūsų centruose apsilanko apie 129 000 užsieniečių ir lietuvių. Pagrindinė tikslinė grupė yra užsieniečiai, atvykę į Vilnių, tačiau žemėlapį paima ir lietuviai.

Reklamos tipas:
Informacinis maketas žemėlapio leidinyje anglų kalba.
Žemėlapis išleidžiamas prieš turistinį sezoną.
Reklamos plotų skaičius ribotas, reklama renkama iki 2019 m. sausio 15 d.
Naujas žemėlapis bus išleistas 2019 m. pavasarį, laukiame norinčių reklamuotis leidinyje.

Reklamos sąlygos:
Reklamos terminas – 1 kalendoriniai metai.
Viso žemėlapio leidinio formatas: 700×400 mm.
Reklaminių plotų formatai: 92×125 mm, 92×60 mm, 92×41 mm, 92×31 mm.
Maketai priimami šiais formatais: tif., cdr., eps.

Kontaktai:
Projektų vadovė Salomėja Chomičenkienė
 +370 614 20927,  salomeja.chomicenkiene@vilnius.lt