Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

#sumenek – kviečiame į Vilniaus meno galerijas ir muziejus

Įlipkite, pavažiuokite, išlipkite – taip atrasite meną Vilniuje visą vasario mėnesį. Leiskitės į kitokią ekskursiją po miestą – aplankykite 25 Vilniaus meno galerijas ir muziejus. Iniciatyva SU-MENĖK kviečia pažinti garsias galerijas ir labiau atokiau pasislėpusias meno vietas Vilniuje paprasčiausiu būdu – specialiu autobusu. Meno maršrutas jus įkvėps įdomiausiais šiuolaikiniais kūriniais, specialiomis programomis ir pažintimis su menininkais. Lipkite į autobusą ir apžiūrėkite meną.

Autobusas nemokamai veš kiekvieną penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį, sausio 31 – kovo 1 d. Autobusas kursuoja kas 40 min. nuo Antano Tumėno autobusų stotelės, tačiau išlipti ir įlipti galite bet kurioje norimoje stotelėje. Autobuso maršrutą ir grafiką rasite čia: https://www.stops.lt/vilnius/#eventbus

Turint programos lankstinuką dauguma galerijų duris atvers nemokamai, tačiau už specialius renginius ir kai kuriuos muziejus gali tekti susimokėti nedidelį mokestį. Programos lankstinuką gausite apsilankę bet kurioje SU-MENĖK iniciatyvoje dalyvaujančioje galerijoje arba Vilniaus turizmo informacijos centre. Išjudinkite savo vaizduotę.

Datos

Nemokamai šiuo maršrutu keliauti galėsite penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais:

Sausio 31 – Vasario 2 d.

Vasario 7 – 9 d.

Vasario 14 – 16 d.

Vasario 21 – 23 d.

Vasario 28 – Kovo 1 d.

Maršrutas

Maršrutas prasideda 11.00 val. Antano Tumėno stotelėje.

Autobusai kursuoja kas 40 min.

Įlipti į autobusus galite bet kurioje maršruto stotelėje.

Tikslus maršruto tvarkaraštis jau skelbiamas 👉 www.stops.lt

Pasinaudok unikalia proga susipažinti su šiuolaikiniu menu ir SUMENĖTI jau nuo sausio 31 d.

#sumenek

.

Daugiau informacijos apie renginį www.sumenek.lt

2020 02 10