Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Leidiniai

Daugiau informacijos apie leidinius gali suteikti Alma Aukselienė tel. 8 5 262 9660.
Prašymus dėl leidinių skyrimo galite siųsti el. paštu alma.aukseliene@vilnius.lt

Filtras
 • Maršrutas Fotogeniškas Vilnius

  Fotogeniškas Vilnius

  Vilnius gausus panoraminių vietų, nuo kurių atsiveria senamiesčio ramybė, seni ir nauji namai, žavios perspektyvos ir užburiantys toliai, matomi tik nuo aukščiausių Vilniaus bokštų ar kalvų. Norint nufotografuoti tikrąjį Vilniaus veidą ir atskleisti jo jaukumą, reikia su juo susitikti, įsiklausyti ir susidraugauti.

  Atsisiųsti

 • Simtmečio marsrutas

  100 Lietuvos valstybingumo metų

  Pagrindiniai istoriniai objektai Vilniuje. 1918 m. vasario 16 d. pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės Aktas padėjo pagrindą moderniai Lietuvos valstybei ir jos sostinei Vilniui. Tai viena svarbiausių datų tautos istorijoje – naujos, demokratiškai valdomos šalies įkūrimas.

  Atsisiųsti

 • Vilnius City Card 2018

  Vilnius City Card 2018

  Spausdintas leidinys. Vilniaus miesto kortelė (angl. Vilnius City Card) yra skirta turistams, norintiems geriau pažinti miestą. Kiekvienas, pirkdamas kortelę, gauna specialų katalogą, kuriame yra pateikta informacija apie visas siūlomas paslaugas ir nuolaidas. Informacija leidinyje yra pateikta  anglų, vokiečių, lenkų ir rusų kalbomis.
  Peržiūra internete

  Peržiūrėti

  Atsisiųsti

 • Go Vilnius Events 2018

  Vilnius. Renginiai 2018

  Spausdintas leidinys. Kalendoriuje pristatomi tradiciniai Vilniaus ir apylinkių renginiai, vykstantys kiekvienais metais. 2018 metų leidinys parengtas anglų k. Naujausia informacija apie renginius skelbiama svetainėje www.vilnius-events.lt.

  Peržiūrėti

  Atsisiųsti

 • Vilnius Hales Market

  Halės turgus

  Spausdintas leidinys. Sakoma, kad norint pažinti šalį ir jos žmones, pirmiausiai reikia apsilankyti turguje. Tad kviečiame artimiau susipažinti su seniausiu Vilniaus Halės turgumi!

  Peržiūrėti

  Atsisiųsti

 • GoVilnius-map-2017-WEB

  Vilnius City Map

  Spausdintas leidinys. Leidinyje pateikiami du žemėlapiai: Senamiesčio ir centrinės miesto dalies. Čia taip pat yra muziejų, galerijų, teatrų, bažnyčių, viešbučių, sąrašas bei naudingos nuorodos.

  Atsisiųsti

 • Vilnius street art

  Gatvės menas Vilniuje

  Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad gatvės meno kūrinių Vilniuje nėra daug. Tačiau jei žinote kur ieškoti, rasite Millo, „Os Gemeos“, Mobstr ir kitų visame pasaulyje žinomų menininkų darbų. Vienas iš Vilniuje esančių piešinių net pasirodė didžiausiuose pasaulio naujienų portaluose.

  Atsisiųsti

 • vilnius-on-screen

  Vilnius on Screen

  Elektroninis leidinys, pristatantis filmus, filmuotus Vilniuje.

  Atsisiųsti

 • Lietuviskos virtuves marsrutas

  Tradiciniai Lietuviški patiekalai ir Alus Vilniuje

  Elektroninis leidinys. Pažinkite Vilnių ragaudami lietuviškų patiekalų. Atsisiųskite pasirinktą maršrutą ir atsispausdinkite:

  Atsisiųsti

 • Vilnius-GO_map_2017-1

  Sugiharos maršrutas

  Spausdintas leidinys. Naujame maršrute – Sugiharos pėdsakai, ir Japonijos bei Lietuvos šalių draugystės akcentai, ir išskirtinius lietuviškus suvenyrus ar patiekalus siūlančios vietos, šiuolaikinio meno oazės ir kt.

  Atsisiųsti

 • Vaikai, ekskursija

  Maršrutas Vilnius vaikams

  Elektroninis leidinys. Ar žinote, ką veikti Vilniuje su vaikais? Atsisiųskite ir atsispausdinkite leidinį, kuris padės pažinti miestą ir pasiūlys aktyvias pramogas Vilniuje šeimoms su vaikais. Leidinyje rasite rekomenduojamus aplankyti muziejus, pramogų centrus, žaidimų aikšteles bei kitas įdomias vietas mieste.

  Atsisiųsti

 • cyclocity_2017

  Pamatyk Vilnių su CycloCity

  Elektroninis leidinys. Kviečiame keliauti po Vilniaus centrą ir senamiestį su oranžiniu „Cyclocity“ dviračiu. Vilniaus turizmo informacijos centras paruošė maršrutą su žemėlapiu, kuriame nurodyti 52 taškai: muziejai, galerijos, bažnyčios, paminklai, kitos įdomios vietos. Šias vietas galite aplankyti važiuodami dviračiu ir jį palikti specialiose stotelėse. Atsisiųskite Vilnius Top10 CycloCity.

  Peržiūra internete

  Atsisiųsti

 • Design-in-Vilnius

  Design in Vilnius

  Elektroninis leidinys. Atraskite lietuvišką dizainą – juvelyrikos, aksesuarų, vaikų ir suaugusiųjų mados salonus.

  Atsisiųsti

 • Stikliu street

  3 dienos Vilniuje

  Spausdintas leidinys. Atsisiųskite ir atsispausdinkite pasiūlymą, kaip praleisti laiką Vilniuje.

  Peržiūra internete

  Atsisiųsti

 • Meet in Vilnius 2017

  Meet in Vilnius

  Spausdintas leidinys. Tai profesionalus konferencijų ir kitų verslo renginių organizavimo Vilniuje gidas. Jame pateikta detali informacija apie Vilniaus mieste bei apylinkėse esančias įvairias vietas tinkančias verslo renginiams (konferencijoms, kongresams, seminarams, darbo mugėms, parodoms ir kt.) organizuoti. Leidinys išleistas anglų k.

  Peržiūra internete

  Atsisiųsti

 • Vilnius komiksas Eime

  Vilnius. Eime!

  Spausdintas leidinys. Tavo rankose – pirmasis Aistės ir Simo nuotykių maršrutas Vilniuje. Tai grafinė istorija apie du draugus, kurie ieško savo dingusio šuns, bet atranda daug daugiau – paslaptingų miesto istorinių vietų ir neįprastų gyventojų. Jeigu eisi šių personažų pėdomis, aplankysi net 8 žymius Vilniaus objektus ir sužinosi negirdėtų nematytų dalykų. Eime!

  Atsisiųsti

 • Leidinys Vilnius vaikams

  Vilnius vaikams: žemėlapis

  Vilnius – draugiškas vaikams ir visai šeimai miestas. Sostinės savivaldybė spalvingą ir patogų žemėlapį, kurioje nurodytos įdomiausios vietos ir veiklos Vilniuje visai šeimai.

  Atsisiųsti

 • Dviraciai

  Dviračių maršrutai. Vilnius-Trakai-Kernavė

  Spausdintas leidinys. Leidinyje aprašyti 9 maršrutai: 3 – po Vilniaus miestą, 3 – po Trakus, 2 – po Kernavę ir vienas, sujungiantis šiuos miestus.

  Peržiūra internete

  Atsisiųsti

 • Laivas, Neris, KultFlux, Mindaugo tiltas, upe

  Vandens maršrutai ir aktyvios pramogos. Vilnius-Trakai-Kernavė

  Spausdintas leidinys. Leidinyje pristatomi 9 vandens turizmo maršrutai ir 50 pramogų objektų, esančių Vilniaus, Trakų ir Kernavės turistinėse vietovėse. Prie vandens turizmo maršrutų aprašymų pateikiama informacija apie lankytinus objektus ir baidarių nuomos paslaugas.

  Peržiūra internete

  Atsisiųsti

 • Vilnius_EN

  Vilnius

  Elektroninis leidinys. Tai įvaizdžio leidinys, pristatantis Vilniaus miestą, trumpai supažindinantis su Vilniumi, jo istorija, kultūra, architektūra, žmonėmis, koks tai miestas, kuo jis patrauklus ir ką gali pasiūlyti.

  Peržiūrėti

  Atsisiųsti

 • Jewish Heritage Vilnius

  Jewish Heritage in Vilnius

  Spausdintas leidinys. Vilniuje gyveno ir kūrė žymūs judaikos mokslininkai, rabinai. Per 700 gyvenimo Lietuvoje metų žydai sukūrė turtingą ir įvairialypę kultūrą. Vilnius buvo vadinamas „Šiaurės Jeruzale“. Leidinyje pristatomas maršrutas, susijęs su žydų istorija ir kultūra Vilniuje.

  Atsisiųsti

 • Brodas-ir-Kernagis-2

  Brodo vaikams ir jų vaikams. Vytautas Kernagis

  Spausdintas leidinys. Kultūrinis maršrutas “Brodo vaikams ir jų vaikams. Vytautas Kernagis” – puiki galimybė susipažinti su Brodo judėjimu ir paklajoti vietomis, kuriose to meto jaunimas leisdavo laiką, bei susipažinti su Vilniaus vetomis, kurios buvo svarbios Vytautui Kernagiui.

  Atsisiųsti

 • Miloso-leidinys

  Česlavo Milošo Vilnius

  Spausdintas leidinys. Leidinys, skirtas susipažinti su žymaus poeto, rašytojo, Nobelio premijos laureato Česlavo Milošo gyvenimo 1920-1937 m. Vilniuje vietomis.

  Atsisiųsti

 • Spalvinimo_knygele-1

  Spalvinimo knygelė “Vilnius”

  Elektroninis leidinys. Spalvinimo knygelė “Vilnius” – leidinys su Vilniaus vaizdais, skirtas vaikams geriau pažinti miestą.

  Atsisiųsti

 • jewish-heritage

  Pažinkime žydų istoriją ir paveldą Lietuvoje

  Elektroninis leidinys. Šiuo leidiniu siekiama prisidėti prie unikalaus litvakų kultūrinio ir istorinio palikimo sklaidos, visuomenės pagarbos tautinių mažumų kultūroms, ugdymo ir tolerancijos idėjų skleidimo.

  Peržiūra internete

  Atsisiųsti

 • Vilnius Friendly map

  Friendly Vilnius Map

  Projekto „Friendly Vilnius“ (draugiškas Vilnius) tikslas – skatinti miesto atvirumą visoms tautybėms, gyvenimo būdams, seksualinėms orientacijoms ir negalioms. Žemėlapyje pažymėtos įvairių interesų lankytojams skirtos vietos.

   

  Atsisiųsti