Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Leidiniai

Daugiau informacijos apie leidinius gali suteikti Alma Aukselienė tel. 8 5 262 9660.
Prašymus dėl leidinių skyrimo galite siųsti el. paštu alma.aukseliene@vilnius.lt

Filtras
 • vilnius-on-screen

  Vilnius on Screen

  Elektroninis leidinys, pristatantis filmus, filmuotus Vilniuje.

  Atsisiųsti

 • Vilnius Gastronomijos savaitė

  Kulinariniai maršrutai

  Elektroninis leidinys. Pažinkite Vilnių ragaudami lietuviškų patiekalų. Atsisiųskite pasirinktą maršrutą ir atsispausdinkite:

  Lietuviškos virtuvės maršrutas (LT) (EN)

  Lietuviško alaus maršrutas (LT) (EN)

  Vegetariškos virtuvės maršrutas (LT) (EN)

 • 3 Routes Vilnius Region

  Kultūrinio turizmo maršrutai. Vilniaus regionas

  Spausdintas leidinys. Leidinyje pristatomi trys kultūrinio turizmo maršrutai, kurie kviečia keliauti po Vilniaus regioną. Maršrutai skirti savarankiškam regiono pažinimui, kelionę pradedant ir užbaigiant Vilniuje.
  Atsisiųskite maršrutų žemėlapį

  Peržiūra internete

  Atsisiųsti

 • Vaikai, ekskursija

  Maršrutas Vilnius vaikams

  Elektroninis leidinys. Ar žinote, ką veikti Vilniuje su vaikais? Atsisiųskite ir atsispausdinkite leidinį, kuris padės pažinti miestą ir pasiūlys aktyvias pramogas Vilniuje šeimoms su vaikais. Leidinyje rasite rekomenduojamus aplankyti muziejus, pramogų centrus, žaidimų aikšteles bei kitas įdomias vietas mieste.

  Atsisiųsti

 • cyclocity_2017

  Pamatyk Vilnių su CycloCity

  Elektroninis leidinys. Kviečiame keliauti po Vilniaus centrą ir senamiestį su oranžiniu „Cyclocity“ dviračiu. Vilniaus turizmo informacijos centras paruošė maršrutą su žemėlapiu, kuriame nurodyti 52 taškai: muziejai, galerijos, bažnyčios, paminklai, kitos įdomios vietos. Šias vietas galite aplankyti važiuodami dviračiu ir jį palikti specialiose stotelėse. Atsisiųskite Vilnius Top10 CycloCity.

  Peržiūra internete

  Atsisiųsti

 • Design-in-Vilnius

  Design in Vilnius

  Elektroninis leidinys. Atraskite lietuvišką dizainą – juvelyrikos, aksesuarų, vaikų ir suaugusiųjų mados salonus.

  Atsisiųsti

 • Vilnius events 2017

  Vilnius. Renginiai 2017

  Spausdintas leidinys. Kalendoriuje pristatomi tradiciniai Vilniaus ir apylinkių renginiai, vykstantys kiekvienais metais. 2017 metų leidinys parengtas lietuvių ir anglų k. Naujausia informacija apie renginius skelbiama svetainėje www.vilnius-events.lt.

  Atsisiųsti

 • GoVilnius-map-2017-WEB

  Vilnius City Map

  Spausdintas leidinys. Leidinyje pateikiami du žemėlapiai: Senamiesčio ir centrinės miesto dalies. Čia taip pat yra muziejų, galerijų, teatrų, bažnyčių, viešbučių, sąrašas bei naudingos nuorodos.

  Atsisiųsti

 • VCC_plakatas

  Vilnius City Card 2017

  Spausdintas leidinys. Vilniaus miesto kortelė (angl. Vilnius City Card) yra skirta turistams, norintiems geriau pažinti miestą. Kiekvienas, pirkdamas kortelę, gauna specialų katalogą, kuriame yra pateikta informacija apie visas siūlomas paslaugas ir nuolaidas. Informacija leidinyje yra pateikta  anglų, vokiečių, lenkų ir rusų kalbomis.
  Peržiūra internete

  Atsisiųsti

 • Stikliu street

  3 dienos Vilniuje

  Spausdintas leidinys. Atsisiųskite ir atsispausdinkite pasiūlymą, kaip praleisti laiką Vilniuje.

  Peržiūra internete

  Atsisiųsti

 • Meet in Vilnius 2017

  Meet in Vilnius

  Spausdintas leidinys. Tai profesionalus konferencijų ir kitų verslo renginių organizavimo Vilniuje gidas. Jame pateikta detali informacija apie Vilniaus mieste bei apylinkėse esančias įvairias vietas tinkančias verslo renginiams (konferencijoms, kongresams, seminarams, darbo mugėms, parodoms ir kt.) organizuoti. Leidinys išleistas anglų k.

  Peržiūra internete

  Atsisiųsti

 • Vilnius komiksas Eime

  Vilnius. Eime!

  Spausdintas leidinys. Tavo rankose – pirmasis Aistės ir Simo nuotykių maršrutas Vilniuje. Tai grafinė istorija apie du draugus, kurie ieško savo dingusio šuns, bet atranda daug daugiau – paslaptingų miesto istorinių vietų ir neįprastų gyventojų. Jeigu eisi šių personažų pėdomis, aplankysi net 8 žymius Vilniaus objektus ir sužinosi negirdėtų nematytų dalykų. Eime!

  Atsisiųsti

 • Dviraciai

  Dviračių maršrutai. Vilnius-Trakai-Kernavė

  Spausdintas leidinys. Leidinyje aprašyti 9 maršrutai: 3 – po Vilniaus miestą, 3 – po Trakus, 2 – po Kernavę ir vienas, sujungiantis šiuos miestus.

  Peržiūra internete

  Atsisiųsti

 • Laivas, Neris, KultFlux, Mindaugo tiltas, upe

  Vandens maršrutai ir aktyvios pramogos. Vilnius-Trakai-Kernavė

  Spausdintas leidinys. Leidinyje pristatomi 9 vandens turizmo maršrutai ir 50 pramogų objektų, esančių Vilniaus, Trakų ir Kernavės turistinėse vietovėse. Prie vandens turizmo maršrutų aprašymų pateikiama informacija apie lankytinus objektus ir baidarių nuomos paslaugas.

  Peržiūra internete

  Atsisiųsti

 • Gedimino pilis

  Pažinkite senąsias Lietuvos sostines. Vilnius-Trakai-Kernavė

  Spausdintas leidinys. Turistiniame gide pristatoma 70 turizmo objektų, esančių Vilniaus, Trakų ir Kernavės turistinėse vietovėse. Prie kiekvieno objekto aprašymo pateikiama kontaktinė informacija, trumpa istorija, piktogramomis pažymėtos teikiamos paslaugos.

  Peržiūra internete

  Atsisiųsti

 • Vilnius_EN

  Vilnius

  Elektroninis leidinys. Tai įvaizdžio leidinys, pristatantis Vilniaus miestą, trumpai supažindinantis su Vilniumi, jo istorija, kultūra, architektūra, žmonėmis, koks tai miestas, kuo jis patrauklus ir ką gali pasiūlyti.

  Atsisiųsti

 • Jewish Heritage Vilnius

  Jewish Heritage in Vilnius

  Spausdintas leidinys. Vilniuje gyveno ir kūrė žymūs judaikos mokslininkai, rabinai. Per 700 gyvenimo Lietuvoje metų žydai sukūrė turtingą ir įvairialypę kultūrą. Vilnius buvo vadinamas „Šiaurės Jeruzale“. Leidinyje pristatomas maršrutas, susijęs su žydų istorija ir kultūra Vilniuje.

  Atsisiųsti

 • Brodas-ir-Kernagis-2

  Brodo vaikams ir jų vaikams. Vytautas Kernagis

  Spausdintas leidinys. Kultūrinis maršrutas “Brodo vaikams ir jų vaikams. Vytautas Kernagis” – puiki galimybė susipažinti su Brodo judėjimu ir paklajoti vietomis, kuriose to meto jaunimas leisdavo laiką, bei susipažinti su Vilniaus vetomis, kurios buvo svarbios Vytautui Kernagiui.

  Atsisiųsti

 • Miloso-leidinys

  Česlavo Milošo Vilnius

  Spausdintas leidinys. Leidinys, skirtas susipažinti su žymaus poeto, rašytojo, Nobelio premijos laureato Česlavo Milošo gyvenimo 1920-1937 m. Vilniuje vietomis.

  Atsisiųsti

 • Spalvinimo_knygele-1

  Spalvinimo knygelė “Vilnius”

  Elektroninis leidinys. Spalvinimo knygelė “Vilnius” – leidinys su Vilniaus vaizdais, skirtas vaikams geriau pažinti miestą.

  Atsisiųsti

 • jewish-heritage

  Pažinkime žydų istoriją ir paveldą Lietuvoje

  Elektroninis leidinys. Šiuo leidiniu siekiama prisidėti prie unikalaus litvakų kultūrinio ir istorinio palikimo sklaidos, visuomenės pagarbos tautinių mažumų kultūroms, ugdymo ir tolerancijos idėjų skleidimo.

  Peržiūra internete

  Atsisiųsti

 • Vilnius Friendly map

  Friendly Vilnius Map

  Projekto „Friendly Vilnius“ (draugiškas Vilnius) tikslas – skatinti miesto atvirumą visoms tautybėms, gyvenimo būdams, seksualinėms orientacijoms ir negalioms. Žemėlapyje pažymėtos įvairių interesų lankytojams skirtos vietos.

   

  Atsisiųsti

IMPORTANT!

PLANNING TO FLY TO VILNIUS THIS JULY-AUGUST?